Άθλος-Αίας 1-1

Ο Άθλος φρέναρε τον Αίαντα και απέσπασε ισοπαλία 1-1 στο γήπεδο του Πλατάνου. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 65ο λεπτό με γκολ του Αθ. Αθ. Κωστούλα ύστερα από πάσα του Κατσαβριά και η ισοφάριση είκοσι λεπτά αργότερα με γκολ του Ξηροκώστα. Στο 89' αποβλήθηκε με δεύτερη κίτρινη ο Μπιρμπίλης. Για τον Άθλο, καλή ευκαιρία με κεφαλιά του Ξηροκώστα στο 78' που πέρασε πάνω από το οριζόντιο δοκάρι, ενώ για τον Αίαντα τρεις φάσεις με τον Κατσαβριά (45', 48', 60'), κεφαλιά του Καλοδήμου λίγο άουτ στο 80', κεφαλιά του Κατσαβριά στο 84' απέκρουσε ο Μέμος και στο φινάλε σουτ εκτός μεγάλης περιοχής του Αθ. Κ. Κωστούλα δεν βρήκε στόχο.

Άθλος: Μέμος, Δάρας, Τσεκρέζης, Δημόπουλος, Κουτρογιάννης, Κοντοβάς (75' Κούργιας), Μπιρμπίλης, Επίσκοπος, Δήμας (70' Νικογιάννης), Μπαζής (65' Ξυνός), Ξηροκώστας.
Αίας: Λαγός, Παπανικολόπουλος, Καλοδήμος, Χουλιαράς, Μπούρας (30' Γαρυφάλλου-65' Κοντογεωργάκης), Γρούνας, Μπιρτσάι, Αθ. Κ. Κωστούλας, Αθ. Αθ. Κωστούλας, Κατσαβριάς, Κουτσιανίτης.