Σκιάθος-ΑΕ 2002 2-2

Η ΑΕ 2002 πήρε ισοπαλία στη Σκιάθο. Στο 20' το 1-0 ο Τουρναβίτης με διαγώνιο σουτ, στο 30' το 1-1 ο Τζοβάρας με πλασέ σε τετ-α-τετ ύστερα από πάσα του Μπένκα, στο 41' ο Νικολαΐδης με κεφαλιά το 2-1 και το 2-2 στο 2ο λεπτό του δευτέρου ημιχρόνου με τέρμα του Βέργου. Η Σκιάθος είχε χαμένο πέναλτι στις καθυστερήσεις του πρώτου ημιχρόνου με τον Σαρρή (δοκάρι κι άουτ) σε φάση που αποβλήθηκε ο γκολκίπερ Σταθόπουλος. Ευκαιρίες στο δεύτερο ημίχρονο με Μιστάκου, Γαζέτη, Νικολαΐδη για τους νησιώτες, χαμένο τετ-α-τετ ο Τζοβάρας στο 50', σουτ άουτ από τους Παρίση, Στουμποβίκο για την ΑΕ 2002.

Σκιάθος: Παπάρας, Τουρναβίτης, Δ. Μιαρίτης, Κυπαρισσός, Γραββάνης, Θ. Σταμέλος (50' Μπρέγκου), Μιστάκου, Φερετζέλης (60' Γαζέτης), Νικολαΐδης, Σαρρής, Ν. Μιαρίτης.
ΑΕ 2002: Γ. Σταθόπουλος, Λάμπρου (45+1' Μητράκος), Σφέτσος, Βέργος, Σταθόπουλος, Μπένκα (80' Β. Στουμποβίκος), Δ. Στουμποβίκος, Βούλγαρης, Φιλίππου, Τζοβάρας (88' Σουλακούδης), Παρίσης.