Δάφνη-Θησέας 2-2

Η Δάφνη προηγήθηκε με δύο τέρματα, όμως ο Θησέας έφθασε στην ισοφάριση με τον Αλέξανδρο Γκουγκούδη να βρίσκει δύο φορές δίχτυα. Στο 3ο λεπτό το 1-0 με ωραίο γκολ του Γιούργα ύστερα από σέντρα του Ευαγγελού και το 2-0 στο 18ο με πλασέ του Αβλουγιάρη. Οι φιλοξενούμενοι είχαν τις απαντήσεις στο β' μέρος. Ο Καρδιτσιώτης μεσοεπιθετικός, από τις αποκαλύψεις του πρωταθλήματος στο δεύτερο μισό της σεζόν- μείωσε με κεφαλιά στο 57ο λεπτό και έφερε το ματς στα ίσα με πλασέ στο 81ο. Ο Κόρμπας είχε δοκάρι σε κεφαλιά λίγο πριν τη λήξη και στην εξέλιξη της φάσης, ο Μούτος αστόχησε σε κενή εστία.

Δάφνη: Μπαρτζώκας, Φιλοσόγλου, Χιώτης, Τσαντόπουλος, Τσάτσος, Λούκας, Μπρισμπέος (46' Γιαννακόπουλος-80' Γιαννούλας), Ευαγγελός, Γιούργας, Αβλουγιάρης, Σιαμέτης (85' Τερλεξής). Θησέας: Μπουργάνης, Σαμαράς, Κατσιώτης, Γαρυφάλλου, Μούτος, Γιαννούλας, Ισά (70' Ακριβούσης), Καραλόπουλος, Γκουγκούδης, Δουλάς (52' Προκοπίου), Κόρμπας.