Ελευθεριακός-Παγασητικός 0-7

Στα επτά γκολ σταμάτησε ο Παγασητικός στη σημερινή αναμέτρηση με τον Ελευθεριακό. Το σκορ διαμορφώθηκε πριν συμπληρωθεί μία ώρα παιχνιδιού, ενώ το ημίχρονο ήταν 0-4. Τα δύο πρώτα γκολ ο Ρουμπάτης, στο 15ο λεπτό με εύστοχο πέναλτι και στο 30ό με απευθείας εκτέλεση φάουλ. Το τρίτο ο Ζάνης στο 36' με ατομική ενέργεια και πλασέ, στο επόμενο ο Μπούρντα το τέταρτο με προβολή ύστερα από γύρισμα του Ρουμπάτη. Λίγο πριν βγει το πρώτο ημίχρονο, ο Βασίλης Μιχαλόπουλος αστόχησε σε πέναλτι (απέκρουσε ο τερματοφύλακας). Στο 50ό λεπτό ο Μπραχόλη με σουτ εκτός μεγάλης περιοχής ανέβασε το δείκτη του σκορ, ο Μαρούγκας με πλασέ το 0-6 στο 53' και ο Μπερτζέμης με σουτ το τελικό 0-7.

Η σύνθεση του Παγασητικού: Γ. Μιχαλόπουλος (60' Χαλαστάρας), Μπερτζέμης, Μαρούγκας (65' Ξηρομερίτης), Στρούγγης, Καψιώτης, Β. Μιχαλόπουλος, Ρουμπάτης, Ζάνης, Μπούρντα, Μπραχόλη, Σίμος (46' Δώσσας).