Αργοναύτες-Ακρόπολη 0-4

Τέσσερα γκολ στην 11η αγωνιστική για την πρωτοπόρο της Β' ΕΠΣΘ, Ακρόπολη, στο γήπεδο των Αγίων Θεοδώρων κόντρα στους Αργοναύτες. Ο Μιχολίτσης άνοιξε το σκορ στο 5ο λεπτό με σουτ εκτός μεγάλης περιοχής, ο Κώστας Κολημήτρας με απευθείας φάουλ το 0-2 στοτ 30' και με αυτογκόλ του Αλία λίγο πριν βγει το ημίχρονο, σε σέντρα του Τάσου Κολημήτρα, διαμορφώθηκε το 0-3. Το τελικό σκορ με πλασέ του Παγώνη στα μισά του δευτέρου ημιχρόνου, ενώ δοκάρι για τους νικητές είχε ο Μιχολίτσης.

Αργοναύτες: Ραμανδάνης, Καλαμάς, Πριονιστής, Αλία, Κουφάκης, Γ. Δημητρίου, Καράγγελος (46' Βούλγαρης), Νικογιάννης (65' Ευάγγ. Κ. Ζάρρας), Τηγανόπουλος, Δαϊλιάνης (46' Ρεπάκης), Χρ. Ζάρρας.
Ακρόπολη: Κορέντης, Αξιώτης, Παπάς, Φ. Φώτου, Αν. Τσούτσας (75' Τάμπας), Δ. Φώτου, Πασσιάς (70' Βασ. Κουνής), Κ. Κολημήτρας, Αν. Κολημήτρας, Μιχολίτσης, Παγώνης (67' Κυριαζής).