Ελευθεριακός-Τοξότης 0-2

Ο Τοξότης κέρδισε 2-0 τον Ελευθεριακό στο γήπεδο της Πορταριάς και πήρε δεύτερο τρίποντο μέσα σε τέσσερις ημέρες καθώς σε εξ αναβολής ματς, την Τετάρτη είχε νικήσει τους Νέους Αθλητές. Το πρώτο γκολ ο Μάρκο με ψηλοκρεμαστό σουτ εκτός μεγάλης περιοχής στο 42ο λεπτό (ο ίδιος παίκτης είχε σκοράρει και την Τετάρτη) και το δεύτερο τέρμα στο 69' με σουτ ο Γιώργος Βέτσικας. Για το σύνολο του Θανάση Χρυσοχού, τρία δοκάρια με τους Κυλαδίτη (κεφαλιά στο 1ο λεπτό), Τσιατσιάνη (σουτ στο 46ο λεπτό), Δ. Τσένα (κεφαλιά στο 6ό).

Η σύνθεση του Τοξότη: B. Πασπαλάρης, Σιαμουρδάνης, Κυλαδίτης, Παπακυρίτσης, Αλ. Βέτσικας, Τσιατσιάνης (80' Βλιώρας), Γ. Βέτσικας (72' Ηλ. Τσένα), Παραδάκης, Μάρκο (70' Τριχιάς), Μαϊστράλλης, Δ. Τσένα.