H κλήρωση της Β' Τοπικής Κατηγορίας
- Published in Β' ΕΠΣΘ
Μεταξύ τους παίζουν στην πρεμιέρα της Β' Κατηγορίας οι τέσσερις καινούργιες ομάδες του πρωταθλήματος, ενώ η Ακρόπολη υποδέχεται τους Νέους Αθλητές και ο Παγασητικός τον Ελευθεριακό. Αναλυτικά τοι πλήρες πρόγραμμα έχει ως ακολούθως:
1η αγωνιστική:
Τοξότης-Άνθιμος Γαζής
Μακρινίτσα-Κένταυρος Ν. Πηλίου
Δύναμη-Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
Ιάσων Άλλης Μεριάς-Εθνικός Βόλου
Παγασητικός-Ελευθεριακός
Ακρόπολη Σέσκλου-Νέοι Αθλητές Νίκης
Ρεπό: Αργοναύτες
2η αγωνιστική:
Αργοναύτες-Τοξότης
Άνθιμος Γαζής-Μακρινίτσα
Κένταυρος Ν. Πηλίου-Ιάσων Άλλης Μεριάς
Ένωση Λεχωνίων Νηλέα-Παγασητικός
Εθνικός Βόλου-Ακρόπολη Σέσκλου
Ελευθεριακός-Νέοι Αθλητές Νίκης
Ρεπό: Δύναμη
3η αγωνιστική:
Τοξότης-Μακρινίτσα
Δύναμη-Αργοναύτες
Ιάσων Άλλης Μεριάς-Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
Ακρόπολη Σέσκλου-Κένταυρος Ν. Πηλίου
Νέοι Αθλητές Νίκης-Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
Ελευθεριακός-Εθνικός Βόλου
Ρεπό: Άνθιμος Γαζής
4η αγωνιστική:
Δύναμη-Τοξότης
Μακρινίτσα-Ιάσων Άλλης Μεριάς
Αργοναύτες-Παγασητικός
Άνθιμος Γαζής-Ακρόπολη Σέσκλου
Κένταυρος Ν. Πηλίου-Ελευθεριακός
Ένωση Λεχωνίων Νηλέα-Εθνικός Βόλου
Ρεπό: Νέοι Αθλητές Νίκης
5η αγωνιστική:
Τοξότης-Ιάσων Άλλης Μεριάς
Παγασητικός-Δύναμη
Ακρόπολη Σέσκλου-Μακρινίτσα
Νέοι Αθλητές Νίκης-Αργοναύτες
Ελευθεριακός-Άνθιμος Γαζής
Ένωση Λεχωνίων Νηλέα-Κένταυρος Ν. Πηλίου
Ρεπό: Εθνικός Βόλου
6η αγωνιστική:
Παγασητικός-Τοξότης
Ιάσων Άλλης Μεριάς-Ακρόπολη Σέσκλου
Δύναμη-Νέοι Αθλητές Νίκης
Μακρινίτσα-Ελευθεριακός
Αργοναύτες-Εθνικός Βόλου
Άνθιμος Γαζής-Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
Ρεπό: Κένταυρος
7η αγωνιστική:
Τοξότης-Ακρόπολη Σέσκλου
Νέοι Αθλητές Νίκης-Παγασητικός
Ελευθεριακός-Ιάσων Άλλης Μεριάς
Εθνικός Βόλου-Δύναμη
Ένωση Λεχωνίων Νηλέα-Μακρινίτσα
Κένταυρος Ν. Πηλίου-Αργοναύτες
Ρεπό: Ακρόπολη
8η αγωνιστική:
Νέοι Αθλητές Νίκης-Τοξότης
Ακρόπολη Σέσκλου-Ελευθεριακός
Παγασητικός-Εθνικός Βόλου
Ιάσων Άλλης Μεριάς-Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
Δύναμη-Κένταυρος Ν. Πηλίου
Αργοναύτες-Άνθιμος Γαζής
Ρεπό: Μακρινίτσα
9η αγωνιστική:
Τοξότης-Ελευθεριακός
Εθνικός Βόλου-Νέοι Αθλητές Νίκης
Ένωση Λεχωνίων Νηλέα-Ακρόπολη Σέσκλου
Κένταυρος Ν. Πηλίου-Παγασητικός
Άνθιμος Γαζής-Δύναμη
Μακρινίτσα-Αργοναύτες
Ρεπό: Ιάσων
10η αγωνιστική:
Εθνικός Βόλου-Τοξότης
Ελευθεριακός-Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
Νέοι Αθλητές Νίκης-Κένταυρος Ν. Πηλίου
Παγασητικός-Άνθιμος Γαζής
Ιάσων Άλλης Μεριάς-Αργοναύτες
Δύναμη-Μακρινίτσα
Ρεπό: Ακρόπολη
11η αγωνιστική:
Τοξότης-Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
Κένταυρος Ν. Πηλίου-Εθνικός Βόλου
Άνθιμος Γαζής-Νέοι Αθλητές Νίκης
Αργοναύτες-Ακρόπολη Σέσκλου
Μακρινίτσα-Παγασητικός
Ιάσων Άλλης Μεριάς-Δύναμη
Ρεπό: Ελευθεριακός
12η αγωνιστική:
Κένταυρος Ν. Πηλίου-Τοξότης
Εθνικός Βόλου-Άνθιμος Γαζής
Ελευθεριακός-Αργοναύτες
Νέοι Αθλητές Νίκης-Μακρινίτσα
Ακρόπολη Σέσκλου-Δύναμη
Παγασητικός-Ιάσων Άλλης Μεριάς
Ρεπό: Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
13η αγωνιστική:
Άνθιμος Γαζής-Κένταυρος Ν. Πηλίου
Αργοναύτες-Ένωση Λεχωνίων Νηλέα
Μακρινίτσα-Εθνικός Βόλου
Δύναμη-Ελευθεριακός
Ιάσων Άλλης Μεριάς-Νέοι Αθλητές Νίκης
Ακρόπολη Σέσκλου-Παγασητικός
Ρεπό: Τοξότης
Αντιστρόφως οι αγώνες του β' γύρου