Παγασητικός-Μακρινίτσα 3-0

Ακόμη μία νίκη, η δέκατη έβδομη στο φετινό πρωτάθλημα, για τον Παγασητικό. Η ομάδα του Θοδωρή Ανδρουτσόπουλου, που ήταν σήμερα γηπεδούχος στην έδρα της αντιπάλου της, επικράτησε 3-0 της ΑΕ Μακρινίτσας στο γήπεδο Πορταριάς. Το πρώτο γκολ ...από τα αποδυτήρια με πλασέ του Μπερτζέμη
σε φάση τετ-α-τετ (1'), το δεύτερο με πλασέ του Μπραχόλη στο 3ο λεπτό του β' ημιχρόνου και το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Μπούρντα στο 62' ύστερα από ασίστ του Ξηρομερίτη.

Παγασητικός: Μιχαλόπουλος, Ξηρομερίτης, Στρούγγης, Β. Μιχαλόπουλος, Ζιώγας, Καψιώτης, Μπραχόλης, Σίμος (46' Ρηγίνος), Γιαννακόπουλος (46' Δώσσας), Μπούρντα, Μπερτζέμης (65' Αποστολόπουλος).
Μακρινίτσα: Κωνσταντίνου, Στεργίου, Φράγκος, Μυλωνάς, Σαρακατσάνος, Παπακώστας (82' Κοντορίζος), Κανάβας (63' Μαστακούλης), Κουτσαρνάκης, Δημητρόπουλος, Ντελάκος, Κωνσταντινίδης.