Αχιλλέας-Αίας 0-6

Εύκολη επικράτηση για τον Αίαντα στο γήπεδο “Απ. Πλασταράς”, σε αγώνα που δεν αντέχει σε κριτική μιας και η διαφορά δυναμικότητας ήταν εμφανής από το ξεκίνημα. Το 0-1 με αυτογκόλ στο 5ο λεπτό όταν ο Μπεζάτης  παρενεβλήθη στην πορεία της μπάλας ύστερα από φάουλ του Αθ. Αθ. Κωστούλα, το 0-2 στο 15ο με πλασέ του Μπιρτσάι, τα άλλα δύο στο ξεκίνημα του δευτέρου ημιχρόνου από τον Αθ. Κ. Κωστούλα, το 0-5 ο Μπιρτσάι ξανά και το τελικό σκορ διαμόρφωσε ο Ηλίας Λαγός, ο οποίος δεν ξεκίνησε τον αγώνα, έπαιξε ως αλλαγή όχι κάτω από την εστία αλλά στην επίθεση.

Αχιλλέας: Σχουλής, Λάμπος, Μαλλιαρός, Μπεζάτης, Τσουκάρας, Τσιοκάρας (46' Παναγιώτου), Χασιώτης, Χατζηγεωργίου (46' Μόσχος), Τσεκούρας, Ζγουλέτας (70' Στεργίου), Σπανός.
Αίας: Γελές, Μπούρας, Κοντογεωργάκης, Κουτσανίτης, Χουλιαράς, Γρούνας (55' Μαλλιαρός), Μπιρτσάι, Αθ. Αθ. Κωστούλας, Αθ. Κ. Κωστούλας (65' Λαγός), Κατσαβριάς, Γαρυφάλλου.