ΓΣ Αλμυρού-Αίας 4-0

Mε εύκολη νίκη ξεκίνησε την προσπάθεια υπεράσπισης του τίτλου ο ΓΣ Αλμυρού. Επιβλήθηκε 4-0 του Αίαντα Σούρπης στο Στάδιο "Αθ. Ραγάζος", σημειώνοντας από δύο γκολ σε κάθε ημίχρονο. Στο 9ο λεπτό οι πρωταθλητές κέρδισαν με τον Π. Βούλγαρη πέναλτι που το εκτέλεσε ο Μαλισσόβας και το έπιασε ο Λαγός. Το 1-0 στο 14' με ατομική ενέργεια και σουτ εκτός μεγάλης περιοχής του Χειλά, το 2-0 στο 35' με σουτ του Παναγιώτη Βούλγαρη, ενώ στην επανάληψη το δείκτη του σκορ αύξησε στο 70' ο Νίκος Βούλγαρης και έκλεισε στο 74' ο Κρανάς με σουτ στην επαναφορά, ύστερα από φάουλ του Π. Βούλγαρη στο δοκάρι.

Η σύνθεση του ΓΣ Αλμυρού: Πλακαρός, Φαράντος, Παυλίδης, Τσόγκας, Κυριάκος, Σπύρου, Ράπτης (67’ Μπίνας), Μαλισσόβας, Π. Βούλγαρης, Ν. Βούλγαρης (80’ Ν. Βούλγαρης ΙΙ), Χειλάς (70' Κρανάς).