Αργοναύτες-Τοξότης 1-1

Ισοπαλία 1-1 για Αργοναύτες και Τοξότη στο γήπεδο των Αγίων Θεοδώρων που χρησιμοποιεί ως έδρα φέτος ο σύλλογος της Αμαλιάπολης. Οι φιλοξενούμενοι προηγήθηκαν στο 33ο λεπτό με γκολ του Μάρκο και το 1-1 σημειώθηκε στο 80' με εύστοχο πέναλτι του Θανάση Δαϊλιάνη, του παίκτη-προπονητή των Αργοναυτών που πέρυσι είχε σοβαρό τραυματισμό αλλά επανήλθε στην αγωνιστική δράση ύστερα από περίπου δέκα μήνες. Την εσχάτη των ποινών, για την οποία διαμαρτυρήθηκαν οι του Τοξότη, κέρδισε ο Π. Δημητρίου από τον Κυλαδίτη, ενώ στο τελευταίο δεκάλεπτο δύο σουτ του Χαλάτση δεν βρήκαν στόχο.

Αργοναύτες: Κοντογιάννης, Καλαμάς (65' Δαϊλιάνης), Καράγγελος, Αλίαζ, Κουφάκης, Νικογιάνης, Π. Δημητρίου, Βούλγαρης (46' Γ.Δημητρίου), Γουρναρόπουλος (46' λ.τρ. Χαλάτσης), Τηγανόπουλος, Χρ. Απ. Ζάρρας.
Τοξότης: Πασπαλάρης, Σιαμουρδάνης, Κυλαδίτης, Πελεκούδας, Μάρκος, Τσιατσιάνης, Δ. Τσένα, Μαρέδης (82’ Παπακυρίτσης), Μάρκο (89’ Χρονόπουλος), Παραδάκης (68’ Βλιώρας), Ηλ. Τσένα