Το πρόγραμμα των υπολοίπων ομίλων της Γ' Εθνικής
- Published in Γ' Εθνική
Το πρόγραμμα των υπολοίπων ομίλων της Γ’ Εθνικής, εκτός του δεύτερου, στον οποίον αγωνίζονται Νίκη, Ολυμπιακός και Ρήγας Φεραίος, είναι το εξής:
1ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική 16η
ΑΟ Καρδίας-Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα-ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Ποντίων-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Προσκυνητών
Νάουσα-Εορδαϊκός
Δόξα Δράμας-Καμπανιακός
Απόλλων Παραλιμνίου-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: Αλμωπός Αριδαίας
2η αγωνιστική 17η
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καρδίας
Ορφέας Ξάνθης-Μακεδονικός Φούφα
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καβάλα
Απόλλων Καλαμαριάς-Νάουσα
Δόξα Προσκυνητών-Δόξα Δράμας
Εορδαϊκός-Νέστος Χρυσούπολης
Καμπανιακός-Απόλλων Παραλιμνίου
Ρεπό: ΑΕ Ποντίων
3η αγωνιστική 18η
ΑΟ Καρδίας-Μακεδονικός Φούφα
ΑΕ Ποντίων-Αλμωπός Αριδαίας
ΑΟ Καβάλα-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Νέστος Χρυσούπολης-Απόλλων Καλαμαριάς
Απόλλων Παραλιμνίου-Δόξα Προσκυνητών
Εορδαϊκός-Καμπανιακός
Ρεπό: Νάουσα
4η αγωνιστική 19η
ΑΕ Ποντίων-ΑΟ Καρδίας
Μακεδονικός Φούφα-ΑΟ Καβάλα
Αλμωπός Αριδαίας-Νάουσα
Ορφέας Ξάνθης-Δόξα Δράμας
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Παραλιμνίου
Απόλλων Καλαμαριάς-Καμπανιακός
Δόξα Προσκυνητών-Εορδαϊκός
Ρεπό: Νέστος Χρυσούπολης
5η αγωνιστική 20η
ΑΟ Καρδίας-ΑΟ Καβάλα
Νάουσα-ΑΕ Ποντίων
Δόξα Δράμας-Μακεδονικός Φούφα
Νέστος Χρυσούπολης-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Παραλιμνίου-Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Απόλλων Καλαμαριάς-Δόξα Προσκυνητών
Ρεπό: Καμπανιακός
6η αγωνιστική 21η
Νάουσα-ΑΟ Καρδίας
ΑΟ Καβάλα-Δόξα Δράμας
ΑΕ Ποντίων-Νέστος Χρυσούπολης
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Παραλιμνίου
Αλμωπός Αριδαίας-Καμπανιακός
Ορφέας Ξάνθης-Εορδαϊκός
ΑΠΕ Λαγκαδά-Απόλλων Καλαμαριάς
Ρεπό: Δόξα Προσκυνητών
7η αγωνιστική 22η
ΑΟ Καρδίας-Δόξα Δράμας
Νέστος Χρυσούπολης-Νάουσα
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΟ Καβάλα
Καμπανιακός-ΑΕ Ποντίων
Εορδαϊκός-Μακεδονικός Φούφα
Δόξα Προσκυνητών-Αλμωπός Αριδαίας
Απόλλων Καλαμαριάς-Ορφέας Ξάνθης
Ρεπό: ΑΠΕ Λαγκαδά
8η αγωνιστική 23η
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καρδίας
Δόξα Δράμας-Απόλλων Παραλιμνίου
Νάουσα-Καμπανιακός
ΑΟ Καβάλα-Εορδαϊκός
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Προσκυνητών
Μακεδονικός Φούφα-Απόλλων Καλαμαριάς
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΠΕ Λαγκαδά
Ρεπό: Ορφέας Ξάνθης
9η αγωνιστική 24η
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Καμπανιακός-Νέστος Χρυσούπολης
Εορδαϊκός-Δόξα Δράμας
Δόξα Προσκυνητών-Νάουσα
Απόλλων Καλαμαριάς-ΑΟ Καβάλα
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΕ Ποντίων
Ορφέας Ξάνθης-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: Μακεδονικός Φούφα
10η αγωνιστική 25η
Καμπανιακός-ΑΟ Καρδίας
Απόλλων Παραλιμνίου-Εορδαϊκός
Νέστος Χρυσούπολης-Δόξα Προσκυνητών
Δόξα Δράμας-Απόλλων Καλαμαριάς
Νάουσα-ΑΠΕ Λαγκαδά
ΑΕ Ποντίων-Ορφέας Ξάνθης
Μακεδονικός Φούφα-Αλμωπός Αριδαίας
Ρεπό: ΑΟ Καβάλα
11η αγωνιστική 26η
ΑΟ Καρδίας-Εορδαϊκός
Δόξα Προσκυνητών-Καμπανιακός
Απόλλων Καλαμαριάς-Απόλλων Παραλιμνίου
ΑΠΕ Λαγκαδά-Νέστος Χρυσούπολης
Ορφέας Ξάνθης-Νάουσα
Αλμωπός Αριδαίας-ΑΟ Καβάλα
Μακεδονικός Φούφα-ΑΕ Ποντίων
Ρεπό: Δόξα Δράμας
12η αγωνιστική 27η
Δόξα Προσκυνητών-ΑΟ Καρδίας
Εορδαϊκός-Απόλλων Καλαμαριάς
Καμπανιακός-ΑΠΕ Λαγκαδά
Νέστος Χρυσούπολης-Ορφέας Ξάνθης
Δόξα Δράμας-Αλμωπός Αριδαίας
Νάουσα-Μακεδονικός Φούφα
ΑΟ Καβάλα-ΑΕ Ποντίων
Ρεπό: Απόλλων Παραλιμνίου
13η αγωνιστική 28η
ΑΟ Καρδίας-Απόλλων Καλαμαριάς
ΑΠΕ Λαγκαδά-Δόξα Προσκυνητών
Ορφέας Ξάνθης-Καμπανιακός
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Παραλιμνίου
Μακεδονικός Φούφα-Νέστος Χρυσούπολης
ΑΕ Ποντίων-Δόξα Δράμας
ΑΟ Καβάλα-Νάουσα
Ρεπό: Εορδαϊκός
14η αγωνιστική 29η
ΑΠΕ Λαγκαδά-ΑΟ Καρδίας
Δόξα Προσκυνητών-Ορφέας Ξάνθης
Εορδαϊκός-Αλμωπός Αριδαίας
Καμπανιακός-Μακεδονικός Φούφα
Απόλλων Παραλιμνίου-ΑΕ Ποντίων
Νέστος Χρυσούπολης-ΑΟ Καβάλα
Δόξα Δράμας-Νάουσα
Ρεπό: Απόλλων Καλαμαριάς
15η αγωνιστική 30η
Ορφέας Ξάνθης-ΑΠΕ Λαγκαδά
Αλμωπός Αριδαίας-Απόλλων Καλαμαριάς
Μακεδονικός Φούφα-Δόξα Προσκυνητών
ΑΕ Ποντίων-Εορδαϊκός
ΑΟ Καβάλα-Καμπανιακός
Νάουσα-Απόλλων Παραλιμνίου
Δόξα Δράμας-Νέστος Χρυσούπολης
Ρεπό: ΑΟ Καρδίας
3ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική 16η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Αχαϊκή
Φωστήρας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΠΑΟ Βάρδας-Αιολικός
ΑΟ Χαλκίδας-Παναρκαδικός
Παναχαϊκή-Παναργειακός
ΑΟ Λουτράκι-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Θήβα
2η αγωνιστική 17η
Θήβα-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Ζευγολατιού-Δόξα Μεγαλόπολης
Αχαϊκή-ΠΑΟ Βάρδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Χαλκίδας
Αιολικός-Παναχαϊκή
Παναρκαδικός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναργειακός-ΑΟ Λουτράκι
Ρεπό: Φωστήρας
3η αγωνιστική 18η
Τσικλητήρας Πύλου-Δόξα Μεγαλόπολης
Φωστήρας-Θήβα
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Λουτράκι-Αιολικός
Παναρκαδικός-Παναργειακός
Ρεπό: ΑΟ Χαλκίδας
4η αγωνιστική 19η
Φωστήρας-Τσικλητήρας Πύλου
Δόξα Μεγαλόπολης-ΠΑΟ Βάρδας
Θήβα-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναχαϊκή
Αχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
Αστέρας Αμαλιάδας-Παναργειακός
Αιολικός-Παναρκαδικός
Ρεπό: ΑΕ Ερμιονίδας
5η αγωνιστική 20η
Τσικλητήρας Πύλου-ΠΑΟ Βάρδας
ΑΟ Χαλκίδας-Φωστήρας
Παναχαϊκή-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΕ Ερμιονίδας-Θήβα
ΑΟ Λουτράκι-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Αχαϊκή
Αστέρας Αμαλιάδας-Αιολικός
Ρεπό: Παναργειακός
6η αγωνιστική 21η
ΑΟ Χαλκίδας-Τσικλητήρας Πύλου
ΠΑΟ Βάρδας-Παναχαϊκή
Φωστήρας-ΑΕ Ερμιονίδας
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΟ Λουτράκι
Θήβα-Παναργειακός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναρκαδικός
Αχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
Ρεπό: Αιολικός
7η αγωνιστική 22η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Χαλκίδας
ΑΟ Λουτράκι-ΠΑΟ Βάρδας
Παναργειακός-Φωστήρας
Παναρκαδικός-Δόξα Μεγαλόπολης
Αιολικός-Θήβα
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Ρεπό: Αχαϊκή
8η αγωνιστική 23η
ΑΕ Ερμιονίδας-Τσικλητήρας Πύλου
Παναχαϊκή-ΑΟ Λουτράκι
ΑΟ Χαλκίδας-Παναργειακός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναρκαδικός
Φωστήρας-Αιολικός
Δόξα Μεγαλόπολης-Αστέρας Αμαλιάδας
Θήβα-Αχαϊκή
Ρεπό: ΑΟ Ζευγολατιού
9η αγωνιστική 24η
Τσικλητήρας Πύλου-ΑΟ Λουτράκι
Παναργειακός-ΑΕ Ερμιονίδας
Παναρκαδικός-Παναχαϊκή
Αιολικός-ΑΟ Χαλκίδας
Αστέρας Αμαλιάδας-ΠΑΟ Βάρδας
Αχαϊκή-Φωστήρας
ΑΟ Ζευγολατιού-Θήβα
Ρεπό: Δόξα Μεγαλόπολης
10η αγωνιστική 25η
Παναργειακός-Τσικλητήρας Πύλου
ΑΟ Λουτράκι-Παναρκαδικός
ΑΕ Ερμιονίδας-Αιολικός
Παναχαϊκή-Αστέρας Αμαλιάδας
ΑΟ Χαλκίδας-Αχαϊκή
Φωστήρας-ΑΟ Ζευγολατιού
Δόξα Μεγαλόπολης-Θήβα
Ρεπό: ΠΑΟ Βάρδας
11η αγωνιστική 26η
Τσικλητήρας Πύλου-Παναρκαδικός
Αιολικός-Παναργειακός
Αστέρας Αμαλιάδας-ΑΟ Λουτράκι
Αχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
ΑΟ Ζευγολατιού-ΑΟ Χαλκίδας
Θήβα-ΠΑΟ Βάρδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Φωστήρας
Ρεπό: Παναχαϊκή
12η αγωνιστική 27η
Αιολικός-Τσικλητήρας Πύλου
Παναρκαδικός-Αστέρας Αμαλιάδας
Παναργειακός-Αχαϊκή
ΑΕ Ερμιονίδας-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναχαϊκή-Θήβα
ΑΟ Χαλκίδας-Δόξα Μεγαλόπολης
ΠΑΟ Βάρδας-Φωστήρας
Ρεπό: ΑΟ Λουτράκι
13η αγωνιστική 28η
Τσικλητήρας Πύλου-Αστέρας Αμαλιάδας
Αχαϊκή-Αιολικός
ΑΟ Ζευγολατιού-Παναργειακός
Θήβα-ΑΟ Λουτράκι
Δόξα Μεγαλόπολης-ΑΕ Ερμιονίδας
Φωστήρας-Παναχαϊκή
ΠΑΟ Βάρδας-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Παναρκαδικός
14η αγωνιστική 29η
Αχαϊκή-Τσικλητήρας Πύλου
Αιολικός-ΑΟ Ζευγολατιού
Παναρκαδικός-Θήβα
Παναργειακός-Δόξα Μεγαλόπολης
ΑΟ Λουτράκι-Φωστήρας
ΑΕ Ερμιονίδας-ΠΑΟ Βάρδας
Παναχαϊκή-ΑΟ Χαλκίδας
Ρεπό: Αστέρας Αμαλιάδας
15η αγωνιστική 30η
ΑΟ Ζευγολατιού-Αχαϊκή
Θήβα-Αστέρας Αμαλιάδας
Δόξα Μεγαλόπολης-Αιολικός
Φωστήρας-Παναρκαδικός
ΠΑΟ Βάρδας-Παναργειακός
ΑΟ Χαλκίδας-ΑΟ Λουτράκι
Παναχαϊκή-ΑΕ Ερμιονίδας
Ρεπό: Τσικλητήρας Πύλου
4ος ΟΜΙΛΟΣ
1η αγωνιστική 16η
Ερμής Ζωνιανών-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιάλυσος
Ρόδος-Κηφισιά
Εθνικός Πειραιά-Ιωνικός
ΠΟ Ατσαλένιου-Πανθηραϊκός
Τριγλία Ραφήνας-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ηλυσιακός
2η αγωνιστική 17η
Ηλυσιακός-Ερμής Ζωνιανών
Θύελλα Ραφήνας-Προοδευτική
Εργοτέλης-Ρόδος
Ιάλυσος-Εθνικός Πειραιά
Κηφισιά-ΠΟ Ατσαλένιου
Ιωνικός-Άγιος Ιερόθεος
Πανθηραϊκός-Τριγλία Ραφήνας
Ρεπό: ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
3η αγωνιστική 18η
Ερμής Ζωνιανών-Προοδευτική
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ηλυσιακός
Ρόδος-Θύελλα Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Ιάλυσος
Τριγλία Ραφήνας-Κηφισιά
Ιωνικός-Πανθηραϊκός
Ρεπό: Εθνικός Πειραιά
4η αγωνιστική 19η
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ερμής Ζωνιανών
Προοδευτική-Ρόδος
Ηλυσιακός-Εθνικός Πειραιά
Θύελλα Ραφήνας-ΠΟ Ατσαλένιου
Εργοτέλης-Τριγλία Ραφήνας
Ιάλυσος-Πανθηραϊκός
Κηφισιά-Ιωνικός
Ρεπό: Άγιος Ιερόθεος
5η αγωνιστική 20η
Ερμής Ζωνιανών-Ρόδος
Εθνικός Πειραιά-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
ΠΟ Ατσαλένιου-Προοδευτική
Άγιος Ιερόθεος-Ηλυσιακός
Τριγλία Ραφήνας-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Εργοτέλης
Ιάλυσος-Κηφισιά
Ρεπό: Πανθηραϊκός
6η αγωνιστική 21η
Εθνικός Πειραιά-Ερμής Ζωνιανών
Ρόδος-ΠΟ Ατσαλένιου
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Άγιος Ιερόθεος
Προοδευτική-Τριγλία Ραφήνας
Ηλυσιακός-Πανθηραϊκός
Θύελλα Ραφήνας-Ιωνικός
Εργοτέλης-Ιάλυσος
Ρεπό: Κηφισιά
7η αγωνιστική 22η
Ερμής Ζωνιανών-ΠΟ Ατσαλένιου
Άγιος Ιερόθεος-Εθνικός Πειραιά
Τριγλία Ραφήνας-Ρόδος
Πανθηραϊκός-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ιωνικός-Προοδευτική
Κηφισιά-Ηλυσιακός
Ιάλυσος-Θύελλα Ραφήνας
Ρεπό: Εργοτέλης
8η αγωνιστική 23η
Άγιος Ιερόθεος-Ερμής Ζωνιανών
ΠΟ Ατσαλένιου-Τριγλία Ραφήνας
Εθνικός Πειραιά-Πανθηραϊκός
Ρόδος-Ιωνικός
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Κηφισιά
Προοδευτική-Ιάλυσος
Ηλυσιακός-Εργοτέλης
Ρεπό: Θύελλα Ραφήνας
9η αγωνιστική 24η
Ερμής Ζωνιανών-Τριγλία Ραφήνας
Πανθηραϊκός-Άγιος Ιερόθεος
Ιωνικός-ΠΟ Ατσαλένιου
Κηφισιά-Εθνικός Πειραιά
Ιάλυσος-Ρόδος
Εργοτέλης-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Θύελλα Ραφήνας-Ηλυσιακός
Ρεπό: Προοδευτική
10η αγωνιστική 25η
Πανθηραϊκός-Ερμής Ζωνιανών
Τριγλία Ραφήνας-Ιωνικός
Άγιος Ιερόθεος-Κηφισιά
ΠΟ Ατσαλένιου-Ιάλυσος
Εθνικός Πειραιά-Εργοτέλης
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Θύελλα Ραφήνας
Προοδευτική-Ηλυσιακός
Ρεπό: Ρόδος
11η αγωνιστική 26η
Ερμής Ζωνιανών-Ιωνικός
Κηφισιά-Πανθηραϊκός
Ιάλυσος-Τριγλία Ραφήνας
Εργοτέλης-Άγιος Ιερόθεος
Θύελλα Ραφήνας-Εθνικός Πειραιά
Ηλυσιακός-Ρόδος
Προοδευτική-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: ΠΟ Ατσαλένιου
12η αγωνιστική 27η
Κηφισιά-Ερμής Ζωνιανών
Ιωνικός-Ιάλυσος
Πανθηραϊκός-Εργοτέλης
Άγιος Ιερόθεος-Θύελλα Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Ηλυσιακός
Εθνικός Πειραιά-Προοδευτική
Ρόδος-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Ρεπό: Τριγλία Ραφήνας
13η αγωνιστική 28η
Ερμής Ζωνιανών-Ιάλυσος
Εργοτέλης-Κηφισιά
Θύελλα Ραφήνας-Πανθηραϊκός
Ηλυσιακός-Τριγλία Ραφήνας
Προοδευτική-Άγιος Ιερόθεος
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-ΠΟ Ατσαλένιου
Ρόδος-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιωνικός
14η αγωνιστική 29η
Εργοτέλης-Ερμής Ζωνιανών
Κηφισιά-Θύελλα Ραφήνας
Ιωνικός-Ηλυσιακός
Πανθηραϊκός-Προοδευτική
Τριγλία Ραφήνας-ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ
Άγιος Ιερόθεος-Ρόδος
ΠΟ Ατσαλένιου-Εθνικός Πειραιά
Ρεπό: Ιάλυσος
15η αγωνιστική 30η
Θύελλα Ραφήνας-Εργοτέλης
Ηλυσιακός-Ιάλυσος
Προοδευτική-Κηφισιά
ΑΕΕΚ ΙΝΚΑ-Ιωνικός
Ρόδος-Πανθηραϊκός
Εθνικός Πειραιά-Τριγλία Ραφήνας
ΠΟ Ατσαλένιου-Άγιος Ιερόθεος
Ρεπό: Ερμής Ζωνιανών