Κένταυρος-Σκόπελος 0-4

Με τέσσερα γκολ του Ορέστη Χισάι που ανέβηκε πλέον στην πρώτη θέση των σκόρερ της κατηγορίας, η πρωταθλήτρια Σκόπελος έκλεισε με εύκολο 0-4 τις εκτός έδρας αγωνιστικές της υποχρεώσεις. Ο έμπειρος και αξιόλογος επιθετικός σκόραρε με σουτ στο 14ο, 19ο, 31ο και 60ό λεπτό, ενώ έχασε αρκετές ευκαιρίες για να πετύχει περισσότερα τέρματα! Όσον αφορά στον Κένταυρο, είχε καλή ευκαιρία με τον Νιτσάι στο 12’, ακυρωθέν γκολ του Πάππου στο 35’, ενώ στην επανάληψη οι Ανδρέου και Μπογδανίδης είχαν φάσεις για γκολ.

Κένταυρος: Πότσκα, Νεγιάννης, Πανάρετος, Πάππος, Τσατσάνης, Βαρσαμάς, Νιτσάι, Βαγγ. Γώγος, Ανδρέου, Μπογδανίδης, Φ. Γώγος (30΄λ.τρ. Παπαδημητρίου).
Σκόπελος: Καρβέλης, Μπακόπουλος (46’ Γιαννουράκος), Αλεξίου, Καραγιώργος (55’ Τριανταφύλλου), Καραθανάσης, Στ. Χρυσοφός, Προκοπίου, Αλιράι (57’ Ρόκος), Χισάι, Συνοδινός, Σκιαθίτης.