ΕΜΑ-Αχιλλέας 1-0

Με καρφωτή κεφαλιά του Καρατζόγλου στο 15ο λεπτό ύστερα από φάουλ του Καραβά, η Ένωση Μικροθηβών Αϊδινίου κέρδισε 1-0 τον Αχιλλέα. Για τους γηπεδούχους, μεγάλες ευκαιρίες στο τελευταίο τέταρτο όταν ο πολύ καλός σήμερα Καπέσιος σέρβισε πέντε φορές σε συμπαίκτες του πάσες για γκολ αλλά δύο φορές ο Παπαδάκης, από μία οι Καρατζόγλου, Θ. Βαλκανιώτης, Ρομάριο αστόχησαν, είτε σουτάροντας άουτ είτε αποκρούοντας ο Σχουλής. Για τον Αχιλλέα, στο δεύτερο ημίχρονο φάσεις για γκολ με τετ-α-τετ του Ζγουλέτα και σουτ του Σπανού που εξουδετέρωσε ο Ζαγκαβιέρος και μια κεφαλιά του Μπεζάτη που δεν βρήκε εστία.

ΕΜΑ: Ζαγκαβιέρος, Αποστόλου, Παπανίκος, Μάμο, Λανάι (70' Ρομάριο), Ζιούλης, Καραβάς (25' λ.τρ. Αθ. Βαλκανιώτης-65' λ.τρ. Παπαδάκης), Θ. Βαλκανιώτης, Διαμαντένιας, Καρατζόγλου, Καπέσιος.
Αχιλλέας: Σχουλής, Λάμπος, Μαλλιαρός, Γάκας, Τσοκάρας, Χασιώτης, Τσιοκάρας (46' Μπεζάτης), Τσεκούρας (60' Χατζηγεωργίου), Έρισον, Σπανός, Ζγουλέτας.