Τοξότης-Άνθιμος Γαζής 1-0

Ο Τοξότης άρχισε το πρωτάθλημα ...με το δεξί, καθώς επιβλήθηκε του Ανθίμου Γαζή με 1-0. Το γκολ που έκρινε το ματς προήλθε από συνεργασία των αδερφών Τσένα στο μισάωρο του δευτέρου ημιχρόνου, 75ο λεπτό όταν ο Δημήτρης σέντραρε και ο Ηλίας Τσένα με κεφαλιά έστειλε την μπάλα στα δίχτυα. Ο Δ. Τσένα νικήθηκε σε τετ-α-τετ στο φινάλε από τον Γκούρη. Ο Θανάσης Χρυσοχού, προς τιμήν του, παραδέχθηκε ότι ο αντίπαλος ήταν καλύτερος αλλά είπε πως ήταν μια σημαντική νίκη, ενώ ο Παναγιώτης Κουρούπης στάθηκε στις πολλές χαμένες ευκαιρίες από τους ποδοσφαιριστές του.

Τοξότης: Β. Πασπαλάρης, Σιαμουρδάνης, Κυλαδίτης, Πελεκούδας, Αλ. Βέτσικας, Τσιατσιάνης, Γ. Βέτσικας (31' λ.τρ. Πασιάς), Παραδάκης (57' Χρονόπουλος), Δ. Τσένα, Μάρκο, Ηλ. Τσένα (80' Κούτσικος).
Άνθιμος Γαζής: Γκούρης, Καρασώτος, Κωστάκης, Ματής, Μυλωνάς, Λάσκος (65' Δανιλόπουλος), Δημόπουλος (70' Μηνάς), Περατζάκης, Κουτσουνίδης (30' λ.τρ. Θεοδώρου), Κατσαρός, Αλεξίου.