Αργοναύτες-Δάφνη 1-1

Ισοπαλία 1-1 στη Σούρπη ανάμεσα στους Αργοναύτες και τη Δάφνη. Η βολιώτικη ομάδα προηγήθηκε με απευθείας εκτέλεση φάουλ του Αβλουγιάρη στο 69ο λεπτό αλλά δεν μπόρεσε να κρατήσει τη νίκη μιας και στο 84' έγινε το 1-1. Ο Μπαλίου σέντραρε και ο παίκτης-προπονητής των γηπεδούχων Δαϊλιάνης με καρφωτή κεφαλιά σκόραρε. Δύο λεπτά νωρίτερα, ο Ψαθάς είχε δοκάρι. Αυτός ήταν ο πρώτος βαθμός για τους νΑργοναύτες στο φετινό πρωτάθλημα.

Αργοναύτες: Καλοδήμος, Καλαμάς, Αλίαζ, Ρήγας (90' Πατσίλης), Ψαθάς, Κουφάκης, Χρ. Ζάρρας (65' Μπαλίου), Δημητρίου, Ευάγγ. Κ. Ζάρρας, Δαϊλιάνης, Γαρυφάλλου (65' Κουλούμπαρδος).
Δάφνη: Χατζηβασιλείου, Φιλοσόγλου, Χιώτης, Αβλουγιάρης, Τσάτσος, Γιούργας, Γεωργίου (46' λ.τρ. Καρακάνας), Παπαδόπουλος, Δεμίρης, Ευαγγελός (89' Άγγ. Βλιώρας), Παπαστεργίου.