Αργοναύτες-Πηλέας 0-1

Με 0-1 πέρασε από τη Σούρπη ο Πηλέας και έτσι, πήρε νίκη στην πρώτη του φετινή έξοδο. Ο Μπραχιμάι στο 72ο λεπτό πέτυχε το γκολ που έκρινε την αναμέτρηση. Για τους Αργοναύτες, ο Βαγγέλης Κ. Ζάρρας δεν μπόρεσε δύο φορές από κοντά να σπρώξει την μπάλα στα δίχτυα, σουτ του Γαρυφάλλου στο "παραθυράκι" απέκρουσε ο Φήυγας, ενώ σουτ του Δαϊλιάνη έφυγε ελάχιστα άουτ. Για τον Πηλέα, ο Ίτσος στο 3ο λεπτό είχε μακρινό πλασέ σε τετ-α-τετ που σταμάτησε στο δοκάρι, ενώ λίγο αργότερα έχασε ευκαιρία ο Χατζησταμάτης με σουτ που δεν είχε στόχο.

Αργοναύτες: Καλοδήμος, Δημητρίου, Καράγγελος (72' Κουλούμπαρδος), Ρήγας, Ψαθάς, Κουφάκης, Καλαμάς, Γαρυφάλλου (58' Μπαλίου), Β.Κ.Ζάρρας (68' Β. Χρ. Ζάρρας), Δαϊλιάνης, Χρ. Ζάρρας.
Πηλέας: Φήυγας, Καζάκης, Ίτσος, Καναράς, Αλβανόπουλος, Βαΐτσης, Κατσικαδάμος (65' Ματθαίου), Μπραχιμάι (80' Ζουλένκο), Κ. Μπρισμπέος, Θάνος, Χατζησταμάτης (75' Δεδούσης).