Πανιώνιος-Σκόπελος 2-0

Με σκορ 2-0 κέρδισε ο Πανιώνιος τη Σκόπελο το πρωί στο γήπεδο της Ι.Μ. Δημητριάδος. Οι γηπεδούχοι είχαν την ευκαιρία να προηγηθούν ...από τα αποδυτήρια αφού κέρδισαν πέναλτι σε χέρι αμυνομέμου στο 1ο λεπτό, αλλά ο Κ. Μπασδάνης έστειλε την μπάλα άουτ. Το 1-0 έγινε στο 63' με πλασέ του Μοσχούδη σε σέντρα του Νικούδη και το τελικό 2-0 στο 88' όταν Λυρίτσης και Τάμπας έπαιξαν το "ένα-δύο" και ο δεύτερος σκόραρε. Για τη Σκόπελο, ο Γλύκος είχε δοκάρι στο 30ό λεπτό.

Πανιώνιος: Βίτσος, Νικούδης, Γ. Μπασδάνης, Γ. Φώτου, Σκουφογιάννης, Δ. Φώτου (80' Καραγιάννης), Καραγιώργος (80' Παπαπορφυρίου), Κ. Μπασδάνης, Λυρίτσης, Μοσχούδης (83' Τάμπας), Τσομπανόπουλος.
Σκόπελος: Ταλαδιανός, Παπαλάππας (85' Γαρουφαλλής), Χρηστίνης (65' Προκοπίου), Καραγιώργος, Καραθανάσης, Στ. Χρυσοφός, Συνοδινός (15' λ.τρ. Βλαχάκης), Στοιβαχτής, Χισάι, Γλύκος, Π. Χρυσοφός.