Ελευθεριακός-Τοξότης 2-2

Ισοπαλία για τον Τοξότη κόντρα στον Ελευθεριακό που μπορεί να αποβεί καθοριστική στην προσπάθεια των “κυανέρθρων” για την άνοδο μιας και ήταν ευκαιρία σήμερα να εκμεταλλευτούν τα υπόλοιπα αποτελέσματα και να πλασαριστούν στην πρώτη τετράδα. Το ματς ξεκίνησε με χαμένο πέναλτι για τον Ελευθεριακό και ο Μάρκο έκανε το 0-1 στο 40ό λεπτό με κεφαλιά. Οι γηπεδούχοι ισοφάρισαν στο ξεκίνημα της επανάληψης, ο Αλέξης Βέτσικας έδωσε εκ νέου προβάδισμα στον Τοξότη στο 80' και το τελικό 2-2 διαμορφώθηκε στο 90ό λεπτό με αυτογκόλ του Χρονόπουλου.

Η σύνθεση του Τοξότη: Β. Πασπαλάρης, Ζαχαργιάς, Τσιονάρας, Χρονόπουλος, Αλ. Βέτσικας, Ντε λα Κρουζ (86' Μαρέδης), Γ. Βέτσικας, Τσιατσιάνης, Μάρκο (86' Χρ. Πασπαλάρης), Λένα (78' Πολύζος), Τσένα.